Onze mensen

De geheime ingrediënten voor een hoop kwaliteit

Stefan

stefan@aubergine-it.nl

Kirsten

kirsten@aubergine-it.nl
Frontender met gevoel voor mooi (zeer zeldzaam onder programmeurs) en kennis van Drupal (ook zeldzaam overigens). Werkt al jaren aan The Green Gallery.

Jasper

jasper@aubergine-it.nl
Doet support en zorgt ervoor dat op alle vragen van klanten snel genoeg gereageerd wordt. Ook een ervaren geluidstechnicus en zijn tas heeft Mary Poppins achtige proporties.

Sam

sam@aubergine--it.nl

Steven Heijtel

steven@aubergine-it.nl
Oppersmurf en weet vooral van heel veel dingen een beetje. Je moet Steven ook hebben als je vragen hebt over Aubergine IT of eventuele nieuwe projecten.

Joris

joris@aubergine-it.nl
Als het echt technisch wordt moet je hem hebben. Schrijft als het moet een PHP module om het voor elkaar te krijgen.

Corné

corne@aubergine-it.nl
Drupal- en Symfonykoning, programmeert sneller dan zijn schaduw.