Onze mensen

De geheime ingrediënten voor een hoop kwaliteit

Koen Pasman

koen@aubergine-it.nl
Fullstack developer in hart en nieren. Wordt blij van zo ongeveer alle technieken die we doen bij Aubergine IT en heeft het zeldzame talent niet gestresst te kunnen raken.

Kenneth van Bosse

kenneth@aubergine-it.nl
Ons technisch geweten, frequent bezoeker van meetups en daardoor op de hoogte van alle nieuwe webtechnieken.

Jasper Hopman

jasper@aubergine-it.nl
'Doet support' en zorgt ervoor dat op alle vragen van klanten snel genoeg gereageerd wordt. Ook een ervaren geluidstechnicus en zijn tas heeft Mary Poppins achtige proporties.

Dennis Lodder

dennis@aubergine-it.nl
Kan alles, maar wordt heel erg blij van grote webapplicaties met APIs en Angular

Kirsten Meeuwis

kirsten@aubergine-it.nl
Front-ender met gevoel voor mooi (zeer zeldzaam onder programmeurs) en kennis van Drupal (ook zeldzaam overigens). Werkt al jaren aan The Greengallery en ze heeft deze site gemaakt.

Joris Mak

joris@aubergine-it.nl
Als het echt technisch wordt moet je hem hebben. Schrijft als het moet een PHP module om het voor elkaar te krijgen.

Steven Heijtel

steven@aubergine-it.nl
Oppersmurf en weet vooral van heel veel dingen een beetje. Je moet Steven ook hebben als je vragen hebt over Aubergine IT of eventuele nieuwe projecten.

Corné Boele

corne@aubergine-it.nl
Drupal en Symfony koning, programmeert sneller dan zijn schaduw